Tenneco Gliwice vs Novichem

DRiV Gliwice+
4 - 1

W dobrych nastrojach do drugiej kolejki 1 Ligi przystąpiły drużyny Tenneco Gliwice i Novichem, które tydzień temu na inaugurację rozgrywek, zdobyły komplety punktów wygrywając kolejno 11:2 z Cooler Club oraz 3:2 z OTCF. W mecz zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy Tenneco. Przeprowadzane raz za razem ataki przyniosły skutek już w 6 minucie, w postaci bramki dającej prowadzenie. Gracze Novichem bardzo chcieli odpowiedzieć, lecz nie potrafili znaleźć drogi do bramki. Tymczasem rywale konsekwentnie przejmowali kontrolę nad spotkaniem, podwyższając na 2:0 jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Sporo okazji z obu stron, jednak skuteczność po stronie jednego zespołu. Tenneco zdołało podwoić przewagę strzelając dwa gole, na co Noviechem odpowiedział jedynym, honorowym trafieniem w ostatniej minucie meczu. Dzięki korzystnemu rezultatowi, zwycięzcy dopisują trzy punkty i utrzymują pozycję lidera tabeli.